Özür Sözleri - Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Özür Sözleri, Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Özür Sözleri Sayfamızda, Af Dileme  Sevgiliden Özür dileme Sözleri hazırladık..Bu güzel sözlerle sevdiğinize affettirin 

Özür dilerken cümlelerinizi güzel bir şekilde seçiniz;

– Bir daha aynı hatayı yapmayacağınızı önce kendinizi sonra karşı tarafı inandırın.

– Özür dilerken alaycı bir beden dili kullanmayın, ciddi olduğunuzu karşı tarafa hissettirin.

– Özür dilerken sıradan bir olaymış gibi geçiştirmeyin, mahçup olduğunuzu ifade ederek güzel bir şekilde üzerinde durarak anlatınız.

– Özür diledikten sonra karşı taraf özrünüzü kabul etmesi halinde rahatlığa kavuşup aynı hatalara tekraradan sürklenmeyin.

– Özrünüzün kabul edilmemesi halinde karşı tarafı yıkıcı davranışlarda bulunmayın. Bu haksızlığınızı artıracaktır. İşi yokuşa sürmeyin. Güzel bir dille anlatırsınız gerisi onun bileceğidir.

– Zamana bırakınız zamanla o da anlayacaktır.

– Özür dilerken karşı tarafa bir özür hediyesi almanız hoşuna gidecektir. En güzel özür hediyesi çiçektir.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

– Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi… Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım.

– Dünyada 2 türlü insan vardır bi fiziksel özürlü birde hatalarıyla yaşayan özürlüler ( benim gibi ) sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür dilesem yeniden beni dinler misin?

– Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

– Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

– Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

– Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

– Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

– Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok, nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!


– Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

– Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

– Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

– Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için…. Gerçekten çok özür dilerim. Beni affet.

– Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

– Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim….