güzel anlamlı sözler 2021, en manalı güzel sözler 2021

Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneye doğum günü mesajları gönderip, dünyanın en kutsal varlıkları anneleri mutlu etmeniz için bu güzel mesajları hazırladık 


Annem senin sevgin benim yaşama kaynağım, benim dünyamı aydınlatan tek güneşim doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, huzurlu yıllara.

Gözünün ilk açtığında gördüğüm, ilk dokunduğum, bana ilk öpücüğü konduran güzel annem doğum günün kutlu mutluluğun, neşen daim olsun. Mutlu yıllara

Yerine göre arkadaş, yerine göre anne, yerine göre de bir sırdaş, dünyanın en tatlı meleği melek annem doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Üzüntümü sevince, sevincimi mutluluğa dönüştüren iyi kalpli insan canım annem doğum günün kutlu olsun.

Bir şey istedik mi babamı ikna ederdin, benim canım evlatlarım derdin, İyi kalpli güzel annem Doğum günün kutlu mutluluğun daim olsun.

Evimizin tombiş aşçısı, evimizin en güzel hizmetçisi, bizlerin baştacı güzel annem nice mutlu senelere yaş günün kutlu olsun. Anneye doğum günü mesajı

Biliyorum seni çok üzdüm, evladım dedin bir kere kızmadın, her zaman beni düşündün canım annem hayırsız evladını bağışla güzel annem günün kutlu olsun.

O güzel ellerinden öperim hayatımın en değerli varlı güzel annem bu özel gününde yanında olmak mutluluğunu paylaşmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun Canım annem.

Okula gitsem de, evlensem de dönüp gelip dönecek olduğum tek kapı senin kapındır annem seni çok seviyorum. Hakkını helal et doğum günün kutlu olsun.

Canım annem doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Yaşadığım hayatın en güzeli annemli olan kısmıydı. Annemle hayat daha güzel benim güzel annem bugün senin doğum günün en mutlu günün seni çok seviyorum Mutlu senelere.

Evlat doymadan anne doymaz, evlat giymeden anne giymez ve evlat gülmeden anne gülmez. Bizleri güldüren canım annem ömrün boyunca hep gülmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Ben seni sırtımda hacca götürmeyi bırak , sırtımda dünyayı dolaştırsam da hakkını ödeyemem benim elleri kınalı anam doğum günün kutlu olsun.anneye doğum günü mesajı

İlk fırtınada sığınacağım en güvenli limanım senin kucağın. Benim dünyadaki en değerli varlığım canım annem seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah yaşadığın bu günün daha güzelini yarınlarda da yaşarsın benim cefakâr annem. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllara güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Ben senin ocağından kuş misali uçup gittim ama sen benim kalbimde yatan iyi kalpli meleğimsin. Seni bir gün değil her gün seviyorum annem. Doğum günün kutlu osun.

Bu mesaj dünyanın en iyi kalpli meleğine; doğum günün kutlu olsun canım anneciğim. Nice mutlu mutlu yıllara.

Kelimelerle sana olan sevgimi anlatmak çölde çiçek yetiştirmek kadar zor, ben seni tarif edemediğim kadar seviyorum Annem. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Bir anneye en güzel doğum günü hediyesi bir demet çiçek değil, bir mutfak gereci değil veya annenin en sevdiği şeyi almak değil anneye en güzel hediye evladının sevgisidir. Seni çok ama çok seviyorum canım annem mutlu yıllara.

Bir yavrum deyişine dünyaları değişemem, bir tatlı gülüşüne,şefkatli yüreğine kurban olayım canım annem. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun. anneye doğum günü mesajı

Ben yokken sen vardın, ben tokken sen açtın, ben uyurken sen uykusuz kaldın. Benim cefakar annem senim başımın tacı kalbimin ilacısın. Benim güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Anneye doğum günü mesajları göndermeyi unutmayın..!