14 Şubat Sevgililer Günü Güzel Sözleri 2021

14 Şubat Sevgililer Günü İçin en anlamlı, en güzel mesajlar ve sözler 2021

14 Şubat Sevgililer Günü İçin en anlamlı, en güzel mesajlar ve sözler 2021: Resimli, en yeni, sevgililer günü için aşk dolu en özel güzel sözler 


14 Şubat Sevgililer Günü İçin en anlamlı en güzel mesajlar ve sözler 2021

Sevdiklerinize en güzel aşk  sözleri göndermek için ” 2021 Aşk Sözleri ” içeriğine bakınız

Sevgililer günümüz kutlu olsun canımın içi. Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle.

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için deliriyorum.. Sana dijital bir mesaj yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak söylemek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım… Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım…

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

İlk Sevgililer günümüzü birlikte geçirdiğim için çok heyecanlıyım. Bu özel günde tamamen şımartılmış ve sevilmiş hissetmeni istiyorum. Hakediyorsun!

Canım, bu Sevgililer günü kendimi sana tamamen vermek istiyorum. Seni sözlerimin tam olarak ifade edebileceğinden daha çok seviyorum. 

Aşkın benim için göklerin benim için yapamayacağı şeyleri yapıyor ve bu yaşamda ya da bir sonraki seferde asla bunun için geri ödeyemem. Seni çok seviyorum tatlım.

Bütün üzüntüleri kalbimden uzaklaştırıyorsun ve hayatımı mutlulukla parlatıyorsun. Canım, bu özel gün, benim için yaptığın tüm şaşırtıcı şeyleri ne kadar takdir ettiğimi sana bildirmek için ideal bir zamandır

Aşk tanrısı, kalbime doğrudan sana işaret eden bir ok vurduğunda aptal değildi. Benim sevgilim ol canım! 

Sen benim güzel güneş ışığımsın, yüzümdeki gülüşüm ve kalbimdeki atımsın! Sevgililer günün kutlu olsun aşkım! 

Allah’ın bana bahşettiği sayısız nimetler arasında, sevginden başka bir şey yoktur. Bugün, hayatımın sonuna kadar seni sevmeye, sana olan bağlılığımı bir kez daha teyit ediyorum..

Bu hayattaki yolculuğum boyunca bana eşlik etmek için, gereken tek şey, değerli sevgini vermektir

Geçen yıl birbirimizi tanıdığımız için sana olan aşkım büyümeye devam etti. Sana daha derin ve daha derin aşık olmayı dört gözle bekliyorum!

Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

İsterim ömrüm seninle geçsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Bu aşkın sonu evlilik olsun.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim seni, her atışı sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü Mesajları Uzun

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek… Seni seviyorum!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

Sayfamızdan sevgililer günü mesajlarını resimli olarak indirip sevdiğinize gönderebilir onu çok mutlu edebilirsiniz