Sevgiliye Uzun Mesajlar - Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye Uzun Mesajlar Yeni – Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızda, 2020 yılı, romantik, etkileyici, en güzel anlamlı uzun aşk mesajları ve sözlerini resimli olarak hazırladık

 

Aşağıdaki LİNK‘ ten, en güzel kısa

Aşk Sözleri↓ içeriğine ulaşabilirsiniz..!

Sevgiliye Uzun Mesajlar & Uzun Aşk Mesajları Ve Sözleri

Öyle utangaç tebessümle durma karşımda. Ellerini de görebileceğim yere koy. Yanlış anlama bu bir tutuklama değil. Gözlerime mühürlüyorum seni sadece o kadar… Dediğim gibi çok da gülme. Çünkü öpesim geliyor gülüşünden. Ne yumuşaktır kim bilir tenin. Ve ellerin… Ellerinde bin bir renk var biliyorum. Ellerini öpüşüm bundan. Hani bir bebeğin avuç içlerini öper gibi. Kokusunu içine çekerek öpmek gibisi yok. Böyle şeylerin verdiği huzur anlatılamaz. Sımsıkı da sarılamam sana. Kırılırsın, incinirsin. Ve sana her bakışım ürkektir. Sen konuşurken bana bakma, öyle daha rahat incelerim yüzündeki gül bahçesini. Ellerini diyorum ellerini! Görebileceğim bir yere koy. Dokunmak şart değil, görsem yeter. Böyle dediğime de bakma. Sen ne anlatsan aklım ellerini öpmekte olur. Ben böyleyim işte. Aldım mı huzurun tadını aklım fikrim sende olur. Senin ellerinden her şeyi iyi hissettirir..

her seni unutmaya çalıştığımda yenik düştüm, her seni anlatmaya çalıştığımda da yenik düştüm hayata..aklımda sen fikrimde sen yine bir sonbahar akşamı elimde bir önümde bir kağıt ve yine o kalem anlatıyor seni kağıda, kazıyor resmini kalbimin en ücra köşelerine..

Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler, Mesajlar
Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler, Mesajlar

Seninle dünyanın her yerinde yaşamak istiyorum, farklı ülkelerde, farklı insanların, farklı dertleri ile aşkımızı ısıtmaya hazırım. Ve ben senin olduğun her yerde sana daha da aşığım bir tanem

Üzmesin bizi insanların kötü söylemleri. Biz, biz olalım ve başka hiçbir insanı hayatımızın içerisine alarak değer vermeyelim. Çünkü zamanla sana olan aşkımı herkesler kıskanacak ve ben bu kadar sakin olamayacağım.

Seninle hiç olmadığı kadar mutlu ve huzurluyum sevgili. Gözlerine takılan düşlerim, ömrüne iliklenmiş yüreğim ve gözlerine esir düşmüş bir kalbim var bebeğim.

Sensiz yaşamak istemiyorum artık bu hayatta. Evrende senden bir başkası için çarpamaz artık bu yürek ve ben hiç olmadığım kadar aşığım sana bir tanem.

Seninle zamana yolculuk etmek istiyorum, geride ne bıraktıksak tek tek bakalım ve bir kez daha bir birimize aşık olalım. Zira yolda bıraktıklarımız bizim bugünkü mutluluğumuzun ana temelidir.

Hayat bir drama sahnesi ve ben bu sahnenin en baş rolündeki karakterim. 

Her ne kadar hüzne boğulsam da sana olan özlemim, hasretim, sevgim ve aşkım hiçbir zaman tükenmeyecek sevgili

Gel seninle bir ömür mutlu olalım, çocuklarımızın ismini koymaya çalışırken tatlı tartışmalara ve olmadık anda gözlerimizle birbirimize kilitlenelim. Sonra hayatın adını yalan koyup, birbirimize sarılalım ve hiç bırakmayalım.

Dünler öfkelidir yarınlara. Nedeni ise seni her geçen gün daha da seveceğime düşman olmasındandır. Ben hiç olmadığım kadar aşık ve sersemim bu aralar senin ruhuna. Seni seviyorum sevgili, senden olan her anıma düşkünüm.

Seninle geçirdiğim her güzel anlarım,yarınlarıma bir umut ve garanti belirtisidir aşkım. Seninle bir olmak ve aynı yöne bakmak kadar bu dünyada güzel bir şey yok.

Sevgimiz büyük olabilir sevgili, ama her daim bunu herkeslerden saklamak ve gizlemek gerek. Ben nazara inanırım ve seni nazarlardan saklamak için ömrümü adarım sevgili.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Sevdiklerinize, ” uzun iyi geceler mesajları “göndermek için bu sayfamıza gidebilirsiniz:

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Bir kalem düşün sevgili, hiç tükenmeyen ve sürekli senin adını yazan bir kalem. Benim yüreğime batırılmış ve mürekkebi bitmeyen kanımla yazılan ismin. Ancak ve ancak Rabbim seni alabilir benden ve ben hiç ummadığım kadar vurgunum sana seviyorum seni hiç yaşayamadığın kadar.

Belli ki aşkımızın bakım saati gelmiş, gel şu güzel gözlerine biraz daha bakayım. İlk karşılaştığım bankta bekliyorum seni bir tanem, yollarına ise o çok sevdiğin sonbahar yapraklarını serptim.

Bizim aşkımızı kıskanan illa birileri vardır. Onlara inat sevgimizi daha da güçlendirelim. Zira şuan bile sana olan sevgimin miktarını ne kantarlar ölçebilir, ne de herhangi bir termometre aracı.

Güneşim ol ama YAKMA Yağmurum ol ama ISLATMA Rüzgarım ol sar ama SAVURMA Sevebildiğin kadar sev ama beni sensiz Bırakma.. Aşk Cennet Gibi’dir Ama Cehennem Gibi Yakar..

Çocuklar koşuşturuyorlar, kalbimin icinde oyun oynuyorlar kendilerince. Kimi saklambaç kimi körebe. Ben ebeledim seni hayatın içinde. Hadi tut elimi ELİM SENDE!!

Sevgiliye Romantik Uzun Mesajlar

İyi geceler sevgilim , yorganım da ten kokun sen olmayınca yastığıma hasret çöker.Saçlarının rengini kainata benzetiyorum.O kadar güzel o kadar narin ki bakmaya bile kıyamıyorum. Sensizlik olmasın uğramasın yokluğun bana , sonsuz olsun sevdamız bu mesajda kanıtımız.Ben yazıyorum yine seni düşünerek sen uyurken.Yanımda olmasan da hasretle bekleyeceğim seni. Anlatmayalım herkese öyle sevdamızı nazar falan değer.Belki de tüm kainat bilecek aşkımızın ne kadar güzel olduğunu.Kalbim çıkacak gibi oluyor senin yüzünü görünce , gündüz güneş gece ay bile diz çöker önünde.Sen sevdanın tarifi , yemekteki aşım , çorbamda ki tuzum sun.

Kahveme tuz koymazsın biliyorum kıyamazsın bana , adetdendir diye sen yinede koy gülelim o güzel ailenin yanında.Anneme ilk resmini gösterdiğimde bu kız sana nasıl bakmış demiş ti , hayran kalmıştı yüzüne , insanlara seni tanıtmaya korkuyorum ailem haricinde.Sen sevdanın en güzel hali en doğal yanısın .Kelimelerim kifayetsiz kalıyor aşkım , uğurum ve kalp atışım.

Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum.Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum.Her gün geçtikçe aşık alıyorum senin yüzüne , saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı , sesinde huzuru , senle iken kendimi buluyorum güzelliğim.Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum.Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum , hep mutlu uyanırım sabahlara attığın o ilk mesaja yine geç mi yattın dediğin de gülüyorum , sen benim en sevdiğim ilacımsın , Allahıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın

Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz.Gecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım , yastığımı toparlarken baş ucumda duran resmine bakıp bir öpücük konduracağım , benim için en önemlisi sensin , bu mesajı okurken sabah yüzünde ki mutluluğu görmek için saatlerce yürür gelirdim ama olsun bir seni seviyorum mesajına bile gülerim.Seni çok ama çok seviyorum , Allah ayırmasın yarim.

Seninle tatile çıktığımız günü hatırlıyor musun ? ne kadar da masumdun .Kış dı ocak ayıydı yeni yılı kutlayıp gelmiştik Uludağ’a kar kadar güzeldi tenin.Bembeyaz tenine dokundukça

gülümsüyordun ve ben o anını hiç unutamıyorum.Başında bembeyaz bir el örgüsü şapka ve elinde ise yoldan gelirken aldığımız bir eldiven.Kalbim atıyor seni anlattıkça.

Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum , geleceğin gününü dört gözle bekliyorum.Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içdin mi ıhlamurunu.Sevda kokan saçlarını

iyi kuruttun mu ?

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…

Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.

Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinci bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.

Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların, dalların, yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin. Bir de köklü bir çınarın..Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni. Ayırma gövdenden…

Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver,

Adını Soruyorlar
Çok sular aktı üstünden,
Öyle ki hiç dinmedi bu kanayan yaran.
Pıhtılaşmış bir iç acın,
Bir de sancın kaldı artık.
Lüzumsuz olan ne varsa bende bu aralar,
Özlem, Acı, Umut,

En lüzumsuzu da aşk biliyor musun ?
Hiçbir işe yaramıyor sensiz,
Hep eksikliğini hissettiriyor soluma.
Tek celsede boşanacak olsa ruhum, bedenimden
İnan hiç düşünmem ! Keserim bileklerimi,
Tüm günahlarımı alır çeker giderim !Bir dakika yaşamam bu evde yokluğunla !

Uzun zamandır bekliyorum bu satırları,
Ha geldi, ha gelecek ve bana seni anlatacaklar ümidiyle…
Bak ; Sabah ezanında defin ettiğim yalnızlığımı, tutuyorum elimde…
Dudaklarımda ise sıkışmış bir cümle var,
Elhamdulillah dedirtecek kadar üstelik…

Benden sonraki durağın
Mutlu sabahlar olur !
Senden sonraki durağım
Bayramdan, bayrama hatırlanan
Penceresinde, yabani otlar yetiştirdiği ve komşularımı hiç tanımadığım, açık adres…

Sanma ki günbe gün ölüyorum !
Ben sadece yeni bir aşkın tohumunu mezara ekiyorum..
İçinde adından bir harf taşıyan cümlelere
Şefkatle yaklaşıyorum artık.
Seni sessiz harflere yerleştiriyorum,
Kendimi, sesli harflere.
Ve biz yanyana bir ‘Seviyorum’ yazamıyoruz…

Adını soruyorlar hiç tanımadığım komşular,
Ve ben ; Yaratan, yâr etti yâr, yara oldu.
Yaradan ötürü, yaratana sığındım,
Adı aşk oldu…Diyorum…

Zengin şiirlerim yoktur benim,yazamam sana altın uçlu kalemle.
Fakirdir şiirlerim, bir cebi delik.
Üstü başı yırtıktır sözlerimin.
Ama temizdir dizlerim, ama sıcaktır sana yüreğim.
Ve bu hayatı seviyorum senle, sakın hiç bir yere gitme..

Sana gelince..
Sen, tek bir cümleye sığdırılamayacak kadar büyük duygularımın sahibi,
bir cümleyle ifade edilemeyecek kadar kadar özel birisin.
Sen insanın kendinden bile önce sevebileceği biri. Sen iyi ki varsın…

Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!

Seni şartsız seveceğime, hayallerin konusunda sana destek olacağıma, seni onurlandırıp sana saygı duyacağıma, seninle gülüp seninle ağlayacağıma, umutlarımı ve hayallerimi seninle paylaşacağıma, ve ihtiyaç duyduğunda sana teselli sağlayacağıma söz veriyorum. Ve yaşadığımız süre boyunca üzerine titreyeceğime.. E.L James

Saçların topuz, başın göğsüme değdiğinde parmaklarım saçlarına dokunmakla ödüllendirilir. Seninle üçlü koltukta sarılıp iki battaniye ile bir olunur. Filmler tekrar kez izlenilir. Ezberlenen replikler sen varken unutulur. Mutfakta demlik yakılır, belki yemek alabilir yerini. Her gün aynı çeşit yemeklerle doyulur. Sen dokundun diye yoğurdun tadı başka, ekmeğin tadı başka oluverir. Sonra sen gülümsedin diye uğruna bir ömür serilir. Emekli maaşı almaya birlikte gidilir, birlikte sıra beklenir. Oturacak yer olmasa bile, iki genç dürtüklenir, dinlenmen için yer hazırlanır. Maaş’a küfür edilerek birlikte eve geri dönülür. Anahtar hangisi? karıştırılır. Yeşil saplısı dış kapının, mavi saplısı iç kapının. Tüm bunlar sen varsın diye olup bitiverir. Tüm renkler sen bakıyorsun diye maviye dönüşür. Ben bakınca siyaha. Ama ben sana bakınca cennet görülür. Cennet rengârenktir, siyah bir renk değildir. Gülüşüne gökkuşağı denilir, gök; sen’sindir

Sevgiliye uzun mesajlar yazımızın sonuna geldik.. Sosyal medya sayfalarınızda, Sevgiliye Uzun Aşk mesajları ve sevgiliye uzun mesajlar gönderebilirsiniz