Öğretmene Doğum Günü Mesajları

Öğretmene doğum günü mesajları, öğretmenin doğum gününü kutlama yazıları resimli olarak öğrenciler için hazırledık

Ömrünüz uzun verdiğiniz notlar bol osun, öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dini Mübin öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Allah din yolunda gazamızı mübarek eylesin. Selamün aleyküm.

Siz bizlere derste öğretmen, teneffüste arkadaş, öğle aralarında sırdaş oldunuz, siz bizim için unutulmaz bir arkadaş oldunuz. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bizlerin başarısı için sürekli çalışan, çabalayan ve bizler başarınca mutlu olan öğretmenim bu gün senin en mutlu günün olsun. Bundan sonraki her günün en mutlu gününden daha mutlu olsun. Yeni yaşın kutlu olsun.

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun. Öğretmene doğum günü mesajları

Üzerimde büyük emeği bulunan canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Bizleri çocuğu gibi seven, hatalarımızı görmezden gelen, bizleri her zaman düşünen canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Dediler bu gün öğretmenin doğum günü hediye alalım ona nasıl bir hediye alabiliriz ki, ona aldığımız pırlanta bile basit kalır. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Allah’tan dileğim bugün sizin için hayırlı olan dilediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Vereceğini sevdirerek veren, eğitim öğretim yaparken hayatı öğreten, bizlerin yol göstericisi çok değerli öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

Ben kaç yaşında olursam olayım seni hiçbir zaman unutmayacağım canım öğretmenim, sen benim örnek aldığım yolundan yürüyeceğim kişisin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Happy bördday öğretmenim. Anlamı: Hep notu bol ver öğretmenim. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Yarınlarımızın umudu çocuklarımızın eğitimcisi olan siz değerli öğretmenimizin doğum gününü kutlar daha nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar dileriz.

Sınıfa girişiniz bir padişahın meydana çıkışı gibi, bizlere ders anlatışınız bir komutan askerlerine hitabı gibi ve sevginiz bir babanın merhametli yüreği gibi olan canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. (tarih öğretmenine)

Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun, yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun.

Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Canım öğretmenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, her zaman derslere geç kalasınız, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim öğretmenim bu gün tuttuğunuz tüm dilekleriniz gerçek olsun, ömrünüzü mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

Sayın hocam doğum günün kutlu olsun performansıma 85 verirseniz geçiyoru