güzel anlamlı sözler 2021, en manalı güzel sözler 2021

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları sayfamızda, Kardeşe gönderilecek en güzel doğum günü kutlama mesajları yer alır 

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Özel

Canımdan öte cansın, ne zaman başım şıkışsa her zaman yanımdasın, sen dünyanın en iyi kardeşisin. İyi kalpli kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hayatın senden alıp götürdüklerine inat sen yaşamaya devam ettin, tek başına savaşmaktan hiç usanmadın. Bu yaşam mücadelesinde Allah yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Cefakar kardeşim.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım kardeşim doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Gülmek, gülümsemek hayatta en çok sana yakışıyor dileğim yüzünden hiçbir zaman gülücük eksik olmasın. Mutluluk hep seninle olsun. Üzüntü, keder 29 Şubat kadar uzak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeş gibisi var mıdır acaba? Nerede ne zaman başın sıkışsa ilk yardıma gelecek kişidir kardeş

Ne acelen var birader her sene bir yaş daha eskitiyorsun şunları biraz düzgün kullansan olmuyor mu? Yeni yaşını mutlu ve sağlıklı eskitmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Beni sana kardeşin gönderdi sana sevgisini yolladı ha bir de bugün senin doğum gününmüş onuda kutladı. Doğum günü kutlu olsun. Mutlu Yıllara kardeşim.

Benim kardeşim tanıdığım en süper insandır, kardeşlerin en değerlisi mutluluğun simgesi canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hayatın dönüm noktaları vardır. Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar canı kardeşim.

Yıllar çabuk geçiyor diye üzülme canım kardeşim güzel geçiyor diye sevin. Yeni yaşınında mutluluklarla dolu bir yıl olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının hayatında unutmadığın güzel günler tadında geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun Efe.

Arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar biter de kardeşlik bitmez benim canım kardeşim her zaman seninleyim doğum günün kutlu olsun.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun benim büyümeyen çocuk kalpli kardeşim. kardeşe doğum günü mesajı

Ablasının biriciği, kendini sevdiren tatlı, şirin kardeşim doğum günün kutlu olsun. Mutlu güzel günler senin olsun.

Senin temiz kalbin gibi bir yaş diliyorum sana temiz ve mutlu, doğum günün kutlu olsun kardeşim. Güzel yıllara

Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki benim kardeşimsin.

Merhaba yakışıklı adam bir bayan olarak seni çok beğeniyorum doğum gününde yanında olmak isterdim ama gelemedim seni seviyorum doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Vurur yüze ifadesi doğum günün kutlu olsun ablasının birtanesi

Küçükken hep kavga ederdik, yaramazlık eder birbirimizle didişirdik ama seni ne kadar çok sevdiğimi bilirsin güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Benim senin gibi güzel, akıllı ve sevecen bir kardeşim olduğu için ne kadar gurur duysam azdır. Sevecen kardeşim günün kutlu olsun mutlu yıllara. kardeşe doğum günü mesajı

 
Yaşayacak tek hayatın var kardeşim gül, eğlen, mutlu ol istediğin güzellikleri ertelemeden yaşa, güzel günlerin her zaman seninle olması dileğiyle mutlu yıllar.


Doğum günün bir ilkbahar günü gibi güzel ve senin yaşamın gibi neşeli geçmesi dileğiyle evimizin maskotu doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Dileğim yeni yaşında güzelliklerin en güzelini yaşaman, başarılı ve mutlu bir yaş geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu osun bebek yüzlü kardeşim.

Sana kısa bir mesaj gönderiyorum doğum gününü kutlamak için mesaj kısa ama manası büyük güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında hastaneden uzak, pastahaneye yakın yakın olasın. Yenin yaşında mutluluktan, gülmekten gözlerinden yaşlar gelsin. Ad günün kutlu olsun.

Seninle küçükken yaptığımız mücadele artık yerini sevgiye bıraktı sevgili kardeşim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun. Mutlu, neşeli yıllara.

Et ile tırnak, beden ile ruh nasıl birbirinden ayrılmazsa biz de seninle öyleyiz kardeşim. Aramızda kırgınlıklar küslükler olsa da sana olan sevgim azalmadı, azalmayacakta. Mutlu gününde yanında olmak bu mutluluğuna tanık olmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Benim tatlı cadım doğum günün kutlu olsun. Bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olması dileğiyle mutlu yıllar.

Senin şuan en güzel günlerin büyüme hep öyle kal benim küçük meleğim. Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun. Hediyeni gelirken getireceğim.