Kadir Gecesi Mesajları 2020, Resimli Kadir Gecesi Mesajları

Kadir gecesi mesajları içeriğimizde 2020 yılının mübarek kadir gecesi mesajlarını resimli ve yazılı olarak hazırladık

Kadir Gecesi Mesajları 2020

Cumâmız ve bin aydan daha hayırlı gecemiz mübarek olsun..

Ben sensiz çaresiz bir kulum ya Rab sulanmayan bir çiçek, çölde kalmış bir aslan.. Sana aç, sana susuz. Tertemiz kıl bu gece beni. Amin.

Tevbe et kardeşim böylesine mübarek bir günü boş geçirme. Rabbine sığın ve af dile. Hayırlı Kandiller.

Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu günde kibri, öfkeyi, küslüğü bir kenara bırakalım dua edelim, sadece kendimize değil tüm kardeşlerimize dua edelim. Affedilenlerden olalım inşallah.

Kuranın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size ve ailenize bereket ve huzur getirmesini diliyorum. Gecenin mübarek olsun.

Bu gece saadet gecesi olsun mümin kardeşlerim. İyilik gecesi, tevazu gecesi, günahlara tevbe edip Rabbe yalvarış gecesi olsun. 

Bin аydаn dаhа hаyırlı olаn mübаrek Kаdir Gecesi’nin getirdiği huzur ve selаmetin tüm insаnlığı kuşаtmаsını; ülkemize, milletimize ve İslаm âlemine hаyırlаr getirmesini dileriz.

Dualarda buluşalım. Kadir gecemiz mübarek olsun. Kadir gecesine ulaştı bu biçare. Rabbe yalvar yakar af dile. Bu günün sabahı tertemiz affolunmuş kullarından eyle. Amin.

Kadir gecesi Mesajları ile tüm din kardeşlerimizin mübarek gecesini kutlayalım

Böylesine mübarek bir günde Kadir gecemizde dualarımızda askerlerimize, şehit ve gazilerimize de yer verelim inşallah. Kadir geceniz mübarek olsun.

Rabbim tüm günahlarımızı affet bizleri bu gece de bağışlanan kullarından eyle. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kadir geceniz mübarek olsun. Ne büyük bir gün geldi, Kadir gecesi Rabbim tüm günahlara tevbe ettim kapına geldim boş çevirme ellerimi ya Rab. Amin. 

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Dua et diyor Rabbin iste benden ey kulum diyor. İnsanoğlu Rabbine kulak ver ve İstiğfar et, dile Rabbinden ne varsa gönlünde. Var mıdır bu geceden daha mühim bir gece.

Tüm İslam aleminin ve siz değerli Dostlarım CUMANIZ ve KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN. Rabbim tekrarına eriştirsin inşallah…

Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle kadir geceniz mübarek olsun.

Bizleri yeniden Kаdir Gecesi’ne kаvuşturаn yüce Allаh’а hаmd olsun.

Bu mübаrek gecenin tüm İslаm âlemine bаrış ve huzur getirmesini Cenâb-ı Allаh’tаn niyâz ederim.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesi’ni ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar” HADİS

Allah’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Kandiliniz mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun..

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun.Kadir Geceniz kutlu olsun..

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Bu gece bundan sonra peş peşe gelecek bir dizi kandillerin; Miraç ve Beraat kandillerinin, on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının ve Kadir Gecesi’nin de habercisidir. Bu sebepledir ki Regaip Kandili’nde manevî gücümüz artacak, kalplerimiz huzur bulacaktır. Hayırlı kandiller..

Kadir gecesi Mesajları’nı dost ve akrabalarınıza gönderip bu mübarek gününü kutlayıp sevap kazanın