güzel anlamlı sözler 2021, en manalı güzel sözler 2021

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları sayfamızdan, Evin direği Babaya Doğum Günü Mesajları alıp gönderebilirsiniz..Babaya Doğum Günü Mesajları Göndermeyi unutmayın ! 

Sen bizim küçükken neler yaptığımız bilen ama bizim mutluluğumuz için sesiz kalan, bütün dertlerini içini atan canım babam doğum günün kutlu olsun.

Yürümesinden,hayatın tehlikelerine karşı korunmasına, sevmesinden hayata karşı dik durmasını öğreten adam benim babam doğum günün kutlu olsun.

Her sabah beni öperek uyandıran annemin yakışıklı erkeğinin doğum günü kutlu olsun. Yeni yaşın daha fazla mutluluk getirsin.


Benim baban sizin babanızdan daha güçlü, benim babam babaların en iyisi, benim babam bir arkadaş, benim babam bir kardeş, benim babam biricik babam doğum günün kutlu olsun.

Evimizin ulu çınarı canım babam doğum günün kutlu olsun. Sağlık dolu nice mutlu yıllara.

Bir baba evladının iyi gününde de kötü gününde de her zaman yanında olur diyordu benim babam ver her zaman yanımızda oldu. İyi ki varsın babacığım. Mutlu yıllar babacığım seni çok seviyorum.

Candır baba canandır baba, evladını korumak için canını hiçe sayandır baba,can babamın doğum günü kutlu olsun.

Kızması 3 dakika sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam doğum günün kutlu olsun. Beraberce nice mutlu sağlıklı yıllara.

Sevgimizin kaynağı, evimizin direği canım babam yanında olmasakta her zaman kalbimdesin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Bizim her türlü yaramazlıklarımıza, haylazlıklarımıza kızamazdın, bize kıyamazdın anlayışlı babam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Canımdan öte sevdiğim babama doğum günü mesajları göndermek yetmez ama mesafeler araya girince elimiz kolumuz bağlanıyor. Doğum günün kutlu olsun babam.

Bizlere hayatı öğreten en güzel öğretmen, bizleri koruyup kollayan bugünlere getiren canım babacığım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı yıllara…

Bu mesaj dünyanın en karizmatik babasına; Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yıllara.

Babam aramızda geçen onca tatsız olaydan sonra beni affetmen senin büyüklüğünü gösterdi. Benim büyük vefalı babam doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Babacığım. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Nice mutlu yıllara. Babaya doğum günü mesajları

Bana hayatın güzelliklerini gösterip acısını kendi çeken, benim ilk aşkım can babam doğum günün kutlu olsun.

Kalbinde zerre kadar kötülük olmayan sevgi dolu,sevimli, güler yüzlü iyilik timsali mert babam doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Baba doğum günü mesajı gönderiyorum, bu mesaj sana olan sevgimin sadece simgesi ben her zaman çok ama çok seviyorum.

Ben senin gibi yürekli, cesur, dik duruşlu bir babaya sahip olduğum için gurur duyuyorum. Sen bizler için her zaman fedakarlıklar yaptın. Fedakar babam doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun sağlık,mutluluk, ve hayırlı bir ömür seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun Paşa babam. Babaya doğum günü mesajı

Aşkta karşılıksız sevmek olmaz ama baba da olur, baba hiç karşılık beklemeden sever evladını, bunu ben sen senden öğrendim babam.

Yeri geldi kızgın bir baba oldun,yeri geldi 18 yaşında bir delikanlı olup dertlerimi dinledin, en önemlisi sen her zaman sevgi yüklü mükemmel bir insan oldun.

Gururun olmadığı,kaprisin olmadığı, yalanın olmadığı tek bir arkadaş biliyorum o da şimdi bu doğum günü mesajını okuyan mert babamdır. Doğum günün kutlu olsun.

Baba: Evin geçimini sağlayan, evladının derdini dinleyen, çocuklarının geleceği için çalışan, evininin huzur mutluluğun temin eden sarsılmaz bir adam. Benim kıymetli babacığım doğum günün kutlu olsun.

Benim ilk aşkım ve tek aşkım canım babam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun. Babaya doğum günü mesajı

İnsanların gönüllerinde her zaman babası için ayrı bir yer vardır, baba sevgisi ayrı bir sevgidir, her şey biter babaya olan sevgi bitmez. Seni çok seviyorum canım babam yaş günün kutlu olsun.